28 листопада 2015 р.

Воскресіння Розстріляного Відродження










«Воскресіння Розстріляного відродження» - це цикл авторських сюжетів, присвячених життю і творчості відомих діячів мистецтв, які, незважаючи на жорстокі репресії з боку влади, робили все, щоб зберегти здобутки української літератури.

У ході репресій ці люди були знищені, будь-яка інформація про них (навіть імена!) була суворо заборонена.



Зірковий шлях

(Іван Миколайчук, Володимир Івасюк, Розстріляне Відродження)

24 листопада 2015 р.

Офіційний блог Стромила Івана Миколайовича: Cтартував ХІІ Всеукраїнський конкурс «Вчитель — но...

Cтартував ХІІ Всеукраїнський конкурс «Вчитель — но...:      На виконання програми «Партнерство в навчанні» компанія «Майкрософт Україна» за сприяння Міністерства освіти і науки України, Інститут...


ВІТАЄМО

Переможців ІІ етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка:


Мудрість віків



«Здоров’я — не все, але все без здоров’я — ніщо», —

так вважав ще давньогрецький філософ Сократ.Отож бажаємо вам гарної фізичної форми та відмінного духовного самопочуття:

все решта кожен здатен досягти шляхом дій

Вітаємо переможців



ВІТАЄМО
Переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з української мови і літератури

20 листопада 2015 р.

Міський тиждень педагогічної майстерності вчителів гуманітарного циклу. Відкритий урок з літератури рідного краю "Презентація книги Андрія Гудими «І зорі відлітають в ірій»"


19 листопада 2015 року в Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 у 10-Б класі вчителем української мови та літератури Кравченко Л.А. було проведено відкритий урок з літератури рідного краю "Презентація книги Андрія Гудими «І зорі відлітають в ірій»" (у рамках  міського тижня педагогічної майстерності вчителів гуманітарного циклу).

13 листопада 2015 р.

XVI Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика

11 листопада 2015 року відбувся І етап XVI Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика.
Учасниками конкурсу стали учні 3-11 класів.

12 листопада 2015 р.

Відкритий урок літератури рідного краю. Презентація книги Андрія Дмитровича Гудими „І зорі відлітають в ірій“


11 листопада 2015 року в 10-Б класі було проведено відкритий урок для слухачів Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради "Академії неперервної освіти" на тему: "Література рідного краю. Презентація книги Андрія Гудими "І зорі відлітають в ірій"".

Година книголюба „Крізь віки з Нестором Літописцем“


10 листопада 2015 року для учнів 5-В і 6-В класів бібліотекарем школи Світланою Олександрівною Сітдіковою була проведена година книголюба на тему:
„Крізь віки з Нестором Літописцем“.
10.11.2015 року в БЗШ №6 учні 10-А класу разом з учителем української мови та літератури Омельченко Т.В. провели науково-практичну учнівську конференцію до Дня української писемності та мови,

10 листопада 2015 року відбувся І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Тараса Шевченка.

Учасниками конкурсу стали учні 5-11 класів - шанувальники творчості Великого Кобзаря.

Урочисте відкриття XVI Міжнародного конкурсу ім.Петра Яцика

10 листопада 2015 року відбулося урочисте відкриття XVI Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика. У святково прибраній залі зібралися шанувальники рідної мови. З вітальним словом до присутніх звернулася директор школи Ніна Василівна Верис, яка привітала усіх зі святом, побажала учасникам мовознавчого конкурсу успіхів та перемоги й наголосила, що „Українці були, є і залишаться патріотами, а це означає, що від рідної мови вони ніколи не відступляться. Тому цей конкурс - це не просто тестування на знання державної мови, а одна із форм патріотичного виховання“.

Радіогазета до Дня української писемності та мови


9 листопада 2015 року для учнів школи була проведена радіогазета, з якої учні дізналися про історію виникнення свята писемності, про Нестора Літописця та перші літописи.

XV Радіодиктант національної єдності

9 листопада 2015 року, у День  писемності та мови, учні БЗШ № 6 стали активними учасниками радіодиктанту національної єдності, який провів Олександр Авраменко зі студії на Хрещатику, 26.

День української писемності та мови


Історія встановлення свята

Свято встановлено 9 листопада 1997 року, коли Президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови». В Указі зазначено: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця».




3 листопада 2015 р.

Триває реєстрація на Всеукраїнську українознавчу гру „Соняшник“



До нових вершин

29 жовтня 2015 року делегати БЗШ І-ІІІ ступенів № 6 взяли участь у настановчій конференції учнів-членів Малої академії наук України в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка.

Шкільна педагогічна конференція

Осінні канікули покликали учнів до відпочинку, а вчителі намагаються використати вільний від занять час для обміну думками з приводу покращення навчально-виховного процесу, визначення реального стану речей і перспектив розвитку освіти.
Отож відповідно до річного плану роботи 30 жовтня 2015 року в БЗШ № 6 відбулася педагогічна конференція "Функціонування та розвитку інформаційно-освітнього середовища закладу освіти". Розглянуто ряд важливих питань стосовно реалізації шкільного проекту "Інформаційно-освітнє середовище школи", його вплив на ставлення педагогів до інновацій та інформаційно-комунікаційних технологій.
Визначено місце сайту школи в міському мережевому оточенні, використання Google у професійній діяльності педагогів, організація спілкування та взаємодії учнів, учителів через он-лайн-спільноти соціальної мережі Google+ та для дистанційних курсів у навчальному закладі.
Своїми напрацюваннями з даних питань поділилися такі педагогічні працівники: директор школи Верис Н.В., заступник директора з НМР Братаненко О.Л., та вчителі Шевчук Т.В., Степанченко С.М., Зленко І.В., Кононенко К.А., Коваленко О.О., Савченко В.А., Чужа Д.С., Лєсних Т.А., Дядиноха Н.С., Кравченко Л.А., Якушко Л.І..
Найбільший інтерес у присутніх викликав виступ учителя Шевчук Т.В., яка розповіла про особливості створення й управління сайтом шкільного методичного об'єднання вчителів української мови та літератури як складової частини шкільного віртуального методичного кабінету.
На конференції було прийнято конкретні дієві рекомендації, покликані удосконалити інформаційно-освітнє середовище школи в межах єдиного інформаційного простору освіти Білої Церкви.